„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja pn. „Konno po Puszczy Knyszyńskiej
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020
Cel operacji: Utworzenie i prowadzenie działalności gospodarczej polegającej na prowadzeniu przedsiębiorstwa w zakresie turystyki i rekreacji konnej (organizacja rajdów konnych), poprzez samozatrudnienie.

Adresat oferty

Oferta adresowana jest do osób dorosłych, jeżdżących konno, poruszających się swobodnie we wszystkich trzech chodach (stęp, kłus, galop). Wymagane jest posiadanie kasku jeździeckiego oraz wygodnego stroju i obuwia dostosowanego do wielogodzinnego czasu spędzanego w siodle. Z uwagi na dobrostan koni, waga jeźdźca nie powinna przekraczać 90 kg.

Rajdy organizujemy od maja do września.
Terminy rajdów w zakładkach: rajd 1-dniowy; rajd 2-dniowy; rajd 6-dniowy; rajd 8-dniowy. 

Liczba miejsc ograniczona. Maksymalnie 8 osób uczestniczących w rajdzie. Rajd odbędzie się przy min. 4 uczestnikach. Istnieje możliwość organizacji rajdu na indywidualne zamówienie (liczba osób od 4 do 8)

Rezerwacja rajdu

Udział w rajdzie możliwy jest po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji i wpłaceniu zaliczki.
Rezerwacji dokonujemy telefonicznie: pod nr 0048/605 560 755, mailowo na adres: biuro@skroblakowka.pl oraz przez stronę internetową -> REZERWACJA.
Więcej szczegółów znajduje się w zakładce „Rezerwacja”.

W ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji należy wpłacić przedpłatę w wysokości 20% ceny rajdu na konto uwidocznione na stronie w zakładce kontakt. Jeżeli przelew wpłynie na nasze konto, potwierdzimy rezerwację. Resztę kwoty należy wpłacić najpóźniej na 14 dni przed rajdem. W przeciwnym wypadku rezerwacja wygaśnie.

koszty

W cenę za rajd wliczone są następujące koszty

* Więcej informacji o poszczególnych kosztach znajduje się poniżej (na dole strony).
ZOBACZ WIĘCEJ >>>

Sprawy organizacyjne
w trakcie rajdu

  • Rajd zawsze rozpoczynamy od odprawy, w trakcie której przydzielamy konie, omawiamy trasę rajdu, kwestie bezpieczeństwa i wszelkie sprawy organizacyjne.

  • W przypadku rajdu 6-dniowego proponujemy przybycie do Supraśla dzień wcześniej. Uczestnikom oferujemy w tym dniu o godz. 17.00 nieodpłatne spotkanie, w ramach którego odbędzie się dobieranie koni i sprzętu oraz jazda na ujeżdżalni.

  • Przebieg rajdowego dnia: pobudka, karmienie koni, toaleta, śniadanie, omówienie trasy na dany dzień, pakowanie bagaży do samochodu. Potem: czyszczenie koni, przygotowanie rzędu, siodłanie i wyjazd. W tym czasie nasze bagaże, owies i sprzęt przewożony jest do miejsca następnego noclegu. W trasie robimy jedną ok. 2-godzinną przerwę na popas koni i zjedzenie posiłku.

Sprawy organizacyjne
w trakcie rajdu

  • Każdy uczestnik rajdu dostaje pod opiekę konia i sprzęt.
  • Po całym dniu rajdu zawsze pamiętamy, że koń jest najważniejszy i zanim zajmiemy się sobą musimy zaopiekować się koniem. Czyli rozsiodływanie, pojenie, karmienie i pastwisko lub stajnia.

Koszty - zestawienie

Oferujemy dobrze przygotowane, spokojne i odważne konie, przyzwyczajone do jazd terenowych. Wygodne i sprawdzone w warunkach terenowych siodła + całe dodatkowe wyposażenie niezbędne do obsługi i pielęgnacji koni.

W trakcie rajdu zapewniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską, specjalizującą się w turystycznych rajdach konnych oraz w przypadku grup zagranicznych tłumacza (język angielski i francuski).

Wszystkie noclegi w całorocznych domkach, w pełni dostosowanych do potrzeb turysty, ale jednocześnie pełnych klimatu tradycyjnej podlaskiej wsi. Dodatkowo dysponujemy komfortowymi namiotami, z łóżkami, materacami i śpiworami, które są rozstawiane w razie potrzeby. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja lub lunch w trasie i obiadokolacja po przybyciu na postój. Posiłki będą tak dobierane, by uczestnicy mogli jak najpełniej zapoznać się ze specyfiką podlaskiej kuchni regionalnej, która cechuje się silnymi wpływami kuchni litewskiej, tatarskiej, czy białoruskiej. Możliwość zarezerwowania diety wegetariańskiej lub wegańskiej. Natomiast w rajdach 1-dniowych zapewniamy obiad.

Codziennie rano wszystkie bagaże są pakowane do samochodu i jadą do kolejnego miejsca postoju. Samochód jest też cały czas dostępny w razie konieczności pomocy dla jeźdźca lub konia na trasie rajdu.

Ubezpieczamy wszystkich naszych jeźdźców na czas wyprawy (ubezpieczenie OC organizatora rajdu oraz ubezpieczenie NNW uczestnika).

Proudly powered by Themelexus.com