Poznaj nasz Zespół

Stanisław Sokólski
Na co dzień pracownik dużej korporacji w Warszawie który jednak nie zapomina o rodzinnych stronach. Urodziłem się w malowniczym Supraślu i do dziś jestem bardzo przywiązany do tego pięknego miasteczka i jego okolic, w szczególności Puszczy Knyszyńskiej. Pomimo, że na stałe mieszkam w Warszawie to regularnie odwiedzam Supraśl a od niedawna także wieś Skroblaki która jest jednym z przystanków na trasie rajdu i idealnym miejscem wypadowym dla osób chcących zwiedzić Podlasie. Jeździectwo natomiast jest bardzo dynamicznie rozwijającą się formą spędzania wolnego czasu a rajd daje możliwość połączenia jazdy konnej z obcowaniem z naturą i poznawaniem walorów przyrodniczych i kulturowych regionu. Jestem organizatorem rajdów konnych oraz pomysłodawcą przedsięwzięcia. Wraz z mamą Joanną chcielibyśmy popularyzować zarówno jeździectwo jak i Podlasie które nadal jest dość tajemniczym regionem Polski.
Joanna Sokólska
Z końmi związana jestem od czasów studenckich, kiedy to pierwsze umiejętności jeździeckie zdobywałam w KJ Białystok. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna i przodownik turystyki jeździeckiej, ze stopniem - instruktor wykładowca. Zawodowo historyk regionalista i specjalista od funduszy europejskich, obecnie w Lokalnej Grupie Działania - Puszcza Knyszyńska. Przez ponad 20 lat przemierzałam szlaki Puszczy Knyszyńskiej zarówno sportowo (długodystansowe rajdy konne), jak i przede wszystkim turystycznie, na grzbiecie małopolskiej klaczy Hipnoza. Od 3 lat, kiedy to Hipnoza przeszła na zasłużoną emeryturę, zastąpiła ją Scotch Whisky (w odróżnieniu od córki Tennessee Whisky zwana po prostu Whisky). W naszych rajdach odpowiedzialna jestem za wszystko co jest związane z trasą, końmi i jeźdźcami. Wraz z Whisky bezpiecznie, ciekawie i z pasją poprowadzimy Was drogami i bezdrożami Puszczy Knyszyńskiej, przez dzikie ostępy leśne, urokliwe wsie i miasteczka, nieustannie starając się pogłębić Waszą wiedzę o mijanych miejscach.
Yann Krezymon
Prawdziwy ze mnie obieżyświat, obywatel świata, Francuz urodzony w Polsce i po wielu latach spędzonych we Francji ponownie do niej często wracający. Zakochany w Podlasiu, Puszczy Knyszyńskiej, Supraślu, a od niedawna także w Skroblakach. Miłośnik wypraw wszelakich, w tym końskich. Jednak największą moją pasją są wyprawy po bezdrożach Europy starą, wysłużoną kamionetą. W rajdach po Puszczy Knyszyńskiej odpowiedzialny jestem przede wszystkim za aprowizację w miejscach postoju, transport bagażu (w razie potrzeby także osób), pomoc we wszystkich sytuacjach kryzysowych na trasie, czy popasie. A wieczorami .... ognisko, wino (jak na Francuza przystało), gitara, śpiew i gawędy do białego rana....
Dane kontaktowe

Stanisław Sokólski Usługi
Skroblaki 17, 16-040 Gródek

0048 605 560 755 (PL)

0048 791 977 383 (EN)

Copyright © 2023. All Rights Reserved.